top of page

Psycholog

Psycholog psychoterapeuta, prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych (w podejściu psychodynamicznym), a także konsultacje dla rodziców dzieci w wielu 2-7 lat (w podejściu systemowym).

Konsultacje psychologiczne dla Rodziców

 

Wychowywanie dziecka to niezwykła przygoda, pełna różnych zdarzeń, uczuć i myśli. Często pojawiają się pytania, gdy nie wiemy, jak rozumieć to, co się dzieje z naszym dzieckiem i co w związku z tym mamy robić. Na wiele pytań potrafimy odpowiedzieć sami, korzystając z własnego doświadczenia. Są też jednak i takie, przy których może przydać nam się pomoc. Warto wówczas skorzystać z konsultacji z psychologiem, aby rozjaśnić swoje wątpliwości i znajdować dobre rozwiązania trudnych sytuacji, a dzięki temu lepiej towarzyszyć i pomagać dziecku w rozwoju.

Zapraszam serdecznie na takie konsultacje tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z takiej formy wsparcia w związku ze swoimi rodzicielskimi wyzwaniami.

 

Konsultacje i psychoterapia osób dorosłych

W życiu miewamy lepsze i gorsze chwile. Przez niektóre trudności przechodzimy sami, przez inne z pomocą bliskich. Są też takie, przy których przydać się może pomoc psychoterapeuty.

Podczas konsultacji możemy wspólnie ze specjalistą rozeznać charakter naszych trudności i zdecydować, jaki rodzaj pomocy będzie dla nas najbardziej odpowiedni. W niektórych sytuacjach warto skorzystać z psychoterapii, dzięki której w czasie regularnych spotkań możemy lepiej poznawać siebie i zmieniać to, co przeszkadza nam czuć się dobrze i żyć szczęśliwie.

Tych z Państwa, którzy przeżywają różne trudności i chcą zmierzyć się z nimi przy wsparciu psychoterapeuty serdecznie zapraszam na konsultacje.

„DBAM O RELACJE”

Warsztaty umiejętności rodzicielskich i wychowawczych w duchu Pozytywnej Dyscypliny i Rodzicielstwa Bliskości

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, co robić, aby Twoje dziecko rozwijało umiejętności życiowe i społeczne potrzebne w dorosłym życiu, rozumiało i komunikowało swoje potrzeby i granice z szacunkiem do siebie i innych oraz empatią, a także odkrywało, jak bardzo jest zdolne i kompetentne – zapraszam Cię na warsztaty umiejętności rodzicielskich „DBAM O RELACJE”. 

Podczas 8 spotkań towarzyszę uczestnikom w badaniu i odkrywaniu swoich rodzicielskich przekonań, oczekiwań i wartości. Wspólnie doświadczamy różnych rodzajów komunikacji z dzieckiem i skutków stosowania „tradycyjnych” narzędzi wychowawczych, takich jak kary, konsekwencje, nagrody; poznajemy metody komunikacji oparte na wzajemnym szacunku, zaufaniu i empatii. W spotkaniach z rodzicami staram się także przekazać ważne aspekty wiedzy w obszarze psychologii rozwojowej dziecka, samoregulacji i samokontroli oraz rozwoju emocjonalnego pomocne w dbaniu o siebie, dziecko i relacje w rodzinie. 

bottom of page