top of page
Szukaj

Wakacyjna Grupa Zabawowa

Zaktualizowano: 2 sie 2021

Zapraszamy do Piaskownicy na sobotnie zajęcia podczas, których będziemy bawić się, poznawać i badać świat wszystkimi zmysłami z wykorzystaniem elementów integracji sensorycznej.


Zapraszamy dzieci na wspólną zabawę z rówieśnikami w bezpiecznym towarzystwie rodziców w każdą sobotę:


9.30-11.00 - dzieci 1-2 letnie

11.30-13.00 - dzieci 2-3 letnie


Koszt zajęć 50 zł; karnet 4 zajęć 180zł


Pierwsze zajęcia już w sobotę 3 lipca. Na każde zajęcia obowiązują zapisy. Zapraszamy do zapisów pod adresem mailowym: centrumpiaskownica@gmail.com.


Wakacyjna Piaskownica to zajęcia dla tych wszystkich, którzy chcą kreatywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem, zainspirować się zabawami w przyjaznej dla dziecka przestrzeni.

Co konkretnie ?

To zajęcia rozwojowo- edukacyjne, połączenie wspaniałej zabawy stymulującej rozwój ruchowy, manualny i intelektualny przy wsparciu doświadczonych pedagogów. Są to zajęcia z elementami muzyki, sensoryki, matematyki, plastyki i relaksacji, stymulują wszechstronny rozwój dziecka jednocześnie pozwalają na budowanie relacji w grupie rówieśniczej.


Czy to zajęcia dla Twojego dziecka?

Tak, jeśli Twoje dziecko jest w wieku 1-3 lat a Tobie zależy aby rozwijało nowe umiejętności podczas radosnej zabawy z rówieśnikami w przyjaznej atmosferze.


Przyjdź do nas!


Zajęcia będą dobrym przygotowaniem dla dzieci zaczynających od września swoją przygodę z przedszkolem. W trakcie zajęć dzieci będą mogły zdobyć dobre doświadczenia zabawy i zajęć w grupie, poznać przyjaznych rówieśników i dorosłych. Rodzice zaś będą mogli zobaczyć, jak ich dziecko poznaje nową grupę i funkcjonuje w nowym otoczeniu, oraz dowiedzą się jak wspierać dziecko w rozwoju.


182 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page